Att: Counter-strike
Nu skal jeg altså høre jeres mening omkring det "stillestående" udarbejdelse af Counter-strike 1.6 - bliver der taget stilling til hvor vi ender i fremtiden, og hvad siger de store ligaer til denne forandring?
Jeg tager efter egen mening at 1.6 bliver ødelagt for hver gang der kommer nye opdateringer, og det kommer der faktisk hver dag!
Mange er begyndt at udmelde sig, specielt indefor mit community og det er grundliggende fordi at de står i uvished omkring 1.6 og promods!
Hvor tror I vi ender og har I stadig den store lyst til at spille og vil I tage kampen op for at beholde det nuværende?
@NimboeW |
Du minder mig om ham Nimbeow fra xplayn der lavede den der tard tråd om hvor pro ham og hans clan var! Er det dig? :DDDDDDD